Super User

Super User

Derneğimiz 9. yılında da burs vermeye çalışacaktır. Burs başvurusunu sadece Küçükmuhsine Köylüler yapabilirler.
 
Derneğimize Burs başvurusu yapmak arkadaşlar ekteki formu mavi veya siyah tükenmez kalemle doldurup, Öğrenci belgesi ve banka IBAN Numaraları ile birlikte aşağıda vereceğim adrese elden yada kargo ile en kısa sürede ulaştırmanız gerekmektedir. Bu dilekçeler olmadan burs başvurunuz geçersiz sayılacaktır.
 
Geçen sene burs alan öğrencilerimizin yeniden öğrenci belgesi göndermeleri gerekmektedir. Öğrenci belgeleri yeni sınıflarını gösterecektir. Sınıfları güncellenmeyen öğrencilerimiz güncelleme olunca belge yollasınlar.
 
4 yıllık Fakülte ve Konya dışı öncelikli olarak değerlendirilecektir.
 
Burs ödemelerimiz Kasım Ayında başlayacaktır.
 
Başvurular için son tarih 31 Ekim 2023
 
Bu tarihten sonra gelen başvurular dikkate alınmayacaktır.
 
 

Kargo ile gönderim Adresi

Maravı Orman Ürünleri

Osman ŞAHİN

Horozluhan Mah. Karatay Sanayi Ek Blokları Saraycık Sok. No:129 Selçuklu / Konya

 Elden Teslim

Osman YİĞİTBAŞI

Şeker Mah. Uzunyol Sok. No:14/1 Yiğitbaşı Apt. Selçuklu Konya

Öğrenci belgelerini This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. adresine veya 05054761272 nolu telefona whatsapp üzerinden gönderebilirsiniz.

Çarşamba, 17 Mayıs 2023 06:10

Üyelerimiz

1 ABDULLAH AKDAĞ
2 ABDULLAH EKEN
3 Abdurrahman İNANIR
4 ABDURRAHMAN ZAHİT KOÇYİĞİT
5 ADİL KAPLAN
6 AHMEDİ MAHMUT ÖZUĞURLU
7 AHMET İŞCAN
8 AHMET ELGÜN
9 AHMET ÖZDENİZ
10 AHMET GÜLGEÇ
11 AHMET UYANIK
12 AHMET ODABAŞI
13 AHMET SAİT ÖZUĞURLU
14 ALİ ARABAĞ
15 ALİ KESKİN
16 ALİ ODABAŞI
17 ALİ GÜLBOY
18 BEKİR İZER
19 BEKİRİ VEFA ŞAHİN
20 DURMUŞ ALİ YILDIRIM
21 DURMUŞ ALİ ŞAHİN
22 ERKAN ERTÜRK
23 ESAT ALTUNTAŞ
24 FARUK YİĞİTBAŞI
25 FATİH KELEŞ
26 FATİH ÖZDEMİR
27 FATİH EROĞLU
28 FATİH EKEN
29 FERHAT ŞAHİN
30 FEYYAZ ARSLAN
31 HASAN GÜLBOY
32 HASAN GÜNARSLAN
33 Hasan EKEN
34 HASAN ODABAŞI
35 HASAN HÜSEYİN ÖZDEMİR
36 HASAN HÜSEYİN BAŞKAYA
37 HİDAYET KAPLAN
38 HÜDAVER YILDIRIM
39 HÜSEYİN ELGÜN
40 HÜSEYİN ARACI
41 İBRAHİM GÜNARSLAN
42 İBRAHİM GÜRLER
43 İBRAHİM SOYTÜRK
44 İBRAHİM SARIÇİÇEK
45 İBRAHİM YILMAZ
46 İBRAHİM EROĞLU
47 İBRAHİM BAŞKAYA
48 İSA İŞLEK
49 İSA İNANIR
50 İSMAİL ALTUNTAŞ
51 İSMAİL YİĞİTBAŞI
52 İSMAİL BAŞKAYA
53 İSMAİL KOÇÖZ
54 İSMAİL ADNAN ŞAHİN
55 İSMAİL HAKKI ALTUNDEĞER
56 İSMAİL HAKKI ERSOYTÜRK
57 KAMİL EKEN
58 Mahmut İZER
59 MEHMET SARIGÜL
60 MEHMET ELGÜN
61 MEHMET GÜLBOY
62 MEHMET ÇEREZ
63 MEHMET ARABAĞ
64 MEHMET İNANIR
65 MEHMET DEĞER
66 MEHMET ALİ İNANIR
67 MEHMET ALİ ÖZARSLAN
68 MEHMET ALİ İNANIR
69 MEHMET ALİ AKDAĞ
70 MEHMET HARUN SARIÇİÇEK
71 MEHMET OKAN GONCA
72 MEVLÜT AKIN
73 MEVLÜT GÜLCAN
74 MEVLÜT ERSOYTÜRK
75 MEVLÜT ALTUNTAŞ
76 MUAMMER ODABAŞI
77 MUHAMMED RAMAZAN KOÇYİĞİT
78 MUHAMMET GÜNARSLAN
79 MURAT GÜNEŞ
80 MUSA DEĞER
81 MUSA ODABAŞI
82 MUSTAFA İHLAMUR
83 MUSTAFA ERBUDAK
84 MUSTAFA YİĞİTBAŞI
85 MUSTAFA EKEN
86 MUSTAFA ÇEVİKKOL
87 MUSTAFA ÖZDEMİR
88 MUSTAFA ŞAHİN
89 MUSTAFA ERGUN
90 MUSTAFA ERSOY
91 MUSTAFA YİĞİTBAŞI
92 MÜCAHİT ODABAŞI
93 NİYAZİ EMRAH ÇEREZ
94 OSMAN KELEŞ
95 OSMAN YİĞİTBAŞI
96 OSMAN ŞAHİN
97 OSMAN ÖZDENİZ
98 ÖMER ÖZDEMİR
99 ÖMER FARUK ÖZDEMİR
100 ÖZKAN GÜNARSLAN
101 RAMAZAN SOYCAN
102 RAMAZAN GÜLBOY
103 SABRİ İNANIR
104 SABRİ DEĞER
105 SALİH EKEN
106 SEDAT SARIÇİÇEK
107 SERVET ÖZDEMİR
108 SEYİT MEHMET EKEN
109 SEYİT MEHMET KOÇÖZ
110 ŞERAFETTİN KOCAMAN
111 TAMER DEĞER
112 ÜZEYİR AKIN
113 VELİ SELÇUK
114 YAHYA KELEŞ
115 YASİN KOYUNCU
116 ZEKERİYA EROĞLU
117 ZEKİ GÜNARSLAN
Pazartesi, 17 Nisan 2023 09:07

4.Geleneksel Küçükmuhsine İftarı

Derneğimizin geleneksel iftarımızın dördüncüsü 16 Nisan Pazar Günü Küçükmuhsine köyümüzün meydanında hemşerilerimizin yoğun katılımı ile gerçekleşti.

Küçükmuhsine Köyü kültür Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nin düzenlediği iftar programı dualarla başladı. Yaklaşık 2500 kişinin katıldığı iftar programı konya pilavı ikramı ile devam etti.
Dernek Başkanı Mevlüt ALTUNTAŞ artık geleneksel hale gelen iftar programımıza icabet eden tüm hemşerilerimize, destek veren, gönlü bizimle olup iftarımıza gelemeyen tüm hemşerilerimize teşekkür ederiz.
Köylümüz çıktığımız her yolda bize desteğini esirgemedi bizde onların bu güvenini hiçbir zaman boşa çıkarmadık gönül birliğimiz devam ettikçe programlarımız devam edecektir dedi. Yaklaşık iki aydır bu program için koşturan tüm dernek yönetimine ve muhtarımız Ali Eroğlu'na teşekkür ederiz
Çarşamba, 05 Nisan 2023 12:50

Küçükmuhsine Derneği Deprem Yardımı

Küçükmuhsine’den deprem bölgesine yardım

6 Şubat’ta Kahramanmaraş’ta yaşanan ve 10 şehirde büyük bir yıkıma neden olan depremin ardından Konya’dan yardımlar gönderilmeye devam ediyor.

Konya merkeze bağlı Küçükmuhsine Köyü Kültür Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği topladıkları yardımları depremden etkilenen Malatya’nın köylerine, Kahramanmaraş’a gönderdi. Küçükmuhsine Köyü Kültür Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mevlüt Altuntaş, yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Köylülerimizden yardımlarını talep ettik hem nakit olarak hem de ayni yardımlarını topladık. Odun kömür gıda maddesi hijyen ürünü soba ürünlerinden 2 TIR yaparak Malatya'daki arkadaşlarımıza gönderdik. Onlarda AFAD bünyesinde ihtiyaç sahiplerine ulaştırdılar. Ayrıca Köyümüzden hemşerilerimizin nakdi olarak muhtarımız Ali Eroğlu'na teslim ettikleri parayı da AFAD hesabına aktardık. İkinci bir ekip olarak Nurdağı ve Kahramanmaraş'a yönetimden Osman Şahin arkadaşımız gitti ve burada oluşturduğumuz gıda paketlerini köylere ulaştırdık. Bu çalışmaları yaparken bize eşlik eden tüm hemşerilerimize tek tek teşekkür ederiz.”

İBRAHİM BÜYÜKEKEN

 

Merhaba Gazetesi Deprem Yardımı Haberimiz

Perşembe, 09 Mart 2023 11:32

Erenköy Sağlık Kabini

Pazartesi, 13 Şubat 2023 01:56

Deprem Yardımı

Türkiye, tarihinin en büyük depremini yaşıyor. 07/02/2023 Sabaha karşı merkez üssü Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesi olan 7.7 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Malatya, Adıyaman, Adana, Gaziantep, Hatay, Diyarbarkır ve Şanlıurfa gibi çevredeki illerden de şiddetli biçimde hissedilen deprem, toplam 10 kentte büyük bir yıkıma neden oldu. İlk depremin ardından bölgeyi öğlen saatlerinde 7.6 büyüklüğünde bir deprem daha oldu. Ülkemizde 10 ili etkileyen deprem sonrasında Tüm Türkiye yardım için harekete geçti. AFAD, Kızılay gibi kurumların yanında tüm belediyeler ve STK'lar bu yardıma koştular.

Bizde hem sorumluluk alıp bu depremde ne yapabilir dedik hemen organize olup Malatya'da ki arkadaşlarımızdan oradaki ihtiyaçların listesini aldık. Köylülerimizden yardımlarını talep ettik hem nakit olarak hemde ayni yardımlarını 2 tır yaparak Malatya'daki arkadaşlarımıza gönderdik. Onlarda AFAD bünyesinde ihtiyaç sahiplerine ulaştırdılar. Ayrıca Köyümüzden hemşerilerimizin nakti olarak Muhtarımız Ali EROĞLU'na teslim ettikleri parayı da AFAD hesabına aktardık. Bu çalışmaları yaparken bize eşlik eden tüm hemşerilerimize tek tek teşekkür ederiz.

Dernek Başkanı Mevlüt Altuntaş Kadir Gecesi dolayısıyla bir tebrik mesajı yayımladı.

Dernek Başkanı Mevlüt Altuntaş yüce kitabımız Kuran-ı Kerim’in indirilmeye başlandığı Ramazan ayının en değerli gecesi olan Kadir Gecesi’ni yayımladığı mesajla tebrik etti.

Kadir Gecesi’nin Ramazan ayı boyunca yapılan ibadetlerin taçlandığı gece olduğunu vurgulayan Dernek Başkanı Mevlüt Altuntaş mesajının devamında şu cümlelere yer verdi: “

Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennem azabından kurtuluş olan; gönüllerimizi inşa ve ihya eden mübarek Ramazan ayını uğurlamaya hazırlandığımız günlerde Yüce Rabb’imizin müjdesi Kadir Gecesi’ne bir kez daha erişmenin şükrü ve mutluluğunu yaşıyoruz. Peygamberimiz, faziletine inanarak ve sevabını da yalnız Allah’tan umarak bu geceyi güzel amellerle geçirenlerin geçmiş günahlarının bağışlanacağı müjdesini vermiştir.

Bir ay boyunca oruçlarımızı tutarak, iftar sevinçlerini yaşayarak, teravih namazlarını kılarak Ramazan’ın manevi iklimini teneffüs etmeye gayret ettik ve Çarşamba gecesi idrak edeceğimiz Kadir Gecesi ile bu ibadetlerimizi taçlandıracağız.

Hem İslam alemi olarak hem dünya olarak ciddi imtihanlardan geçiyoruz. Bu sebeple Kadir Gecemizin milletimiz, İslam Alemi ve tüm insanlık için hayırlar getirmesini Rabbimden niyaz ediyorum.”

Pazartesi, 25 Nisan 2022 06:34

2022 İftar Programımız

Pandemi sebebiyle iki senedir yapamadığımız iftarımızın üçüncüsü 24 Nisan Pazar Günü Küçükmuhsine köy meydanında hemşerilerimizin yoğun katılımı ile gerçekleşti.
Küçükmuhsine Köyü kültür Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nin düzenlediği iftar programı dualarla başladı. Yaklaşık 2000 kişinin katıldığı iftar programı konya pilavı ikramı ile devam etti.
Dernek Başkanı Mevlüt ALTUNTAŞ artık geleneksel hale gelen iftar programımıza icabet eden, Ak Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Hüseyin DİNLER, DEVA Partisi İl Başkanı Dr. Seyit KARACA, Selçuklu İlçe Başkanı Selman UÇAR, Gelecek Partisi Kurucu üyesi hemşerimiz Ömer ÜNAL ve katılan tüm hemşerilerimize, destek veren, gönlü bizimle olup iftarımıza gelemeyen tüm hemşerilerimize teşekkür ederiz.
Köylümüz çıktığımız her yolda bize desteğini esirgemedi bizde onların bu güvenini hiç bir zaman boşa çıkarmadık gönül birliğimiz devam ettikçe programlarımız devam edecektir dedi. Yaklaşık iki aydır bu program için koşturan tüm dernek yönetimine ve muhtarımız Ali Eroğlu'na teşekkür ederiz.

Page 1 of 21