Super User

Super User

Perşembe, 19 Aralık 2019 12:17

Tahir Elgün Bey'i Ziyaret ettik

Dernek yönetimimizden Dernek Başkanımız Mevlüt ALTUNTAŞ Bey başkanlığında Osman ŞAHİN, İbrahim SOYTÜRK ve Abdurrahman İNANIR Beyler Ankara'daki hemşehrilerimizi ziyarete gittiler. Hemşehrimiz RAY Meal sahibi Tahir ELGÜN Bey'i makamında ziyaret ettiler. Derneğimiz ve köyümüz hakkında istişarelerde bulundular. Derneğimiz adına hediyemizi takdim ettiler. Hemşehrimize görevinde başarılar dileriz.

Dernek yönetimimizden Dernek Başkanımız Mevlüt ALTUNTAŞ Bey başkanlığında Osman ŞAHİN, İbrahim SOYTÜRK ve Abdurrahman İNANIR Beyler Ankara'daki hemşehrilerimizi ziyarete gittiler. Hemşehrimiz Tarım ve Orman Bakanlığı Mühendisi Yusuf Yaman Bey'i makamında ziyaret ettiler. Derneğimiz ve köyümüz hakkında istişarelerde bulundular. Derneğimiz adına hediyemizi takdim ettiler. Hemşehrimize görevinde başarılar dileriz.

Dernek yönetimimizden Dernek Başkanımız Mevlüt ALTUNTAŞ Bey başkanlığında Osman ŞAHİN, İbrahim SOYTÜRK ve Abdurrahman İNANIR Beyler Ankara'daki hemşehrilerimizi ziyarete gittiler. Hemşehrimiz Ticaret Bakanlığı Ticaret Uzmanı Mehmet Emin Yiğitbaşı Bey'i makamında ziyaret ettiler. Derneğimiz ve köyümüz hakkında istişarelerde bulundular. Derneğimiz adına hediyemizi takdim ettiler. Hemşehrimize görevinde başarılar dileriz.

Dernek yönetimimizden Dernek Başkanımız Mevlüt ALTUNTAŞ Bey başkanlığında Osman ŞAHİN, İbrahim SOYTÜRK ve Abdurrahman İNANIR Beyler Ankara'daki hemşehrilerimizi ziyarete gittiler. Hemşehrimiz Sayıştay Bölüm Başkanı Üzeyir Gülcan Bey'i makamında ziyaret etiler. Derneğimiz ve köyümüz hakkında istişarelerde bulundular. Derneğimiz adına hediyemizi takdim ettiler. Hemşehrimize görevinde başarılar dileriz.

Konya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Ercan Uslu Bey'i ve İmar ve Şehircilik Daire Başkanı Serdal Baran Bey'i ziyaret ettik. Mahallemiz için görüş alışverişinde bulunduk.

Perşembe, 21 Kasım 2019 07:50

Niyazi Emrah Çerez Bey'i ziyaret ettik.

Meram İlçe Tarım Müdürü Niyazi Emrah Çerez Bey'i ziyaret ettik. Kendisine görevinde başarılar dileriz.

Perşembe, 21 Kasım 2019 07:49

Yunus Selçuk Bey'i ziyaret ettik.

Karatay Mal Müdürü olan Yunus Selçuk Bey'i ziyaret ettik. Kendisine görevinde başarılar dileriz.

Perşembe, 21 Kasım 2019 07:40

Esat Altuntaş Bey'i ziyaret ettik.

Hemşehrimiz Konya İl Tarım ve Orman Müdür Yardımcısı Esat ALTUNTAŞ Bey'e hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Kendisine yeni görevinde başarılar dileriz.

Dernek Başkanı Mevlüt ALTUNTAŞ Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Başkan Altuntaş mesajında şu ifadelere yer verdi;

Sevgi, saygı ve kardeşlik atmosferinin yaşandığı bayram günleri İslam Alemi için özel günlerdir. Yardımlaşma, dayanışma ve yoksulların sevindirildiği Kurban Bayramı dünyanın hangi coğrafyasında olursa olsun tüm Müslümanları ortak duygularda buluşturan manevi bir gündür. Bu müstesna günler daha çok kucaklaşmak ve kaynaşmak için önemli birer fırsattır. Bayramı fırsat bilip uzun süredir görmediğimiz akrabalarımızı, eş ve dostlarımızı, yaşlılarımızı ve düşkünlerimizi ziyaret ederek onların gönüllerini almalıyız. Kırgınlıklarımız, dargınlıklarımızı ve küskünlüklerimizi unutarak kardeşçe kucaklaşmalı ve bayram sevincini hep beraber yaşamalıyız.

Bu mübarek vakitlerin İslam Coğrafyasına huzur getirmesini ve tüm Müslüman mazlumlar için birer kurtuluş vesilesi olmasını diliyorum. Mübarek topraklarda Hac farizasını yerine getiren kardeşlerimizin hacları mübarek olsun. Bu duygu ve düşüncelerle tüm hemşerilerimin bayramını en içten dileklerimle kutluyorum. Birlik ve beraberlik içerisinde nice bayramlara erişmeyi diliyorum.”

Pazartesi, 03 Haziran 2019 20:53

Ramazan Bayramımız Mübarek Olsun

Dernek Başkanı Mevlüt ALTUNTAŞ, Ramazan Bayramı münasebeti ile bir mesaj yayımladı.

Başkan Altuntaş, bayramların, toplum olarak birlik ve beraberliği  pekiştirdiği; sevinçlerin  ve mutluluğun paylaşıldığı  özel günler olduğunu kaydetti.

Başkan Altuntaş yayımladığı mesajında şu ifadelere yer verdi;

Dostlukların yeniden canlandığı, üzüntülerin yerine sevince bıraktığı, yardımlaşma ve dayanışma duygularının doruğa çıktığı ve bizleri birbirimize daha da yakınlaştıran mübarek Ramazan ayının ardından bayrama ulaşmanın sevincini ve mutluluğunu yaşıyoruz.

 Bayramlar dargınlıkların unutulduğu incinen gönüllerin tamir edildiği, coşkuyu ve sevinci hep birlikte yaşayabildiğimiz en özel zamanlardır. Bayramlarda sevinçlerimiz dini ve milli duygularımız perçinleşir, milli birlikte ve beraberlik bilincimiz daha da güçlenir. Mü’minler için ziyadesiyle değerli olan bayramların asıl amacının Sıla-i Rahim olduğunu, gönül alma, kırgınlıkların giderilerek birlik ve beraberlik içinde olma zamanı olduğunu unutmamalıyız.

Bu duygu ve düşüncelerle başta hemşehrilerim olmak üzere tüm İslam Âleminin mübarek Ramazan Bayramını tebrik ediyor, bu bayramın hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum.” ifadelerine yer verdi.

Page 1 of 18